Аватар користувача
Зареєстрований

Які елементи одягу зараз в моді?

Закриті питання – оцініть найкращу відповідь символом пальця.

Обговорення: жодних внесків

Поділитися:

Відповіді:

Аватар користувача
Зареєстрований

Фольклорний стиль одягу

Прикрась свою сукню незвичайним орнаментом, малюнком з стародавніх одягу. Це воістину допоможе виділитися тобі з сірої юрби народу. Пріукрась собі життя і згадай своє минуле. Принаймні, цей одяг може спокійно бути присутнім у твоєму гардеробі. Як не крути, але в нашу епоху цей стиль став сучасним, в якому використовується чималу кількість елементів народного костюма, костюма не тільки одного конкретного народу, а національного костюма взагалі, різних народів. Для обробки костюмів застосовується вишивка, мереживо, різні плетіння, розфарбовування в традиційні кольори. Довідатися від якого народу тобі дістався той чи інший візерунок на твоєму плаття буде гарною для тебе забавою.

Одяг часто шиється з досить грубих тканин, що імітують домоткане полотно. В обробці часто використовуються камінчики, бісер, клаптики шкіри, шнурки - загалом, всі елементи, характерні для обробки національного костюма. Крій такого одягу часто вільний, з круглим вирізом горловини, з-за такого крою одяг добре виглядає на жінках з будь-яким типом фігури. Поєднують одяг у фольклорному стилі із взуттям, а низькому каблуці, в якості аксесуарів використовують сумки, виконані в такому ж стилі, хустки, браслети і намиста ручної роботи з дерева або бісеру. Підходить такий одяг не для всіх випадків, наприклад для виїзду на природу, на фестивалі національної культури, для заміських будинків відпочинку і т.п.

Стиль Сафарі - одяг жарких країн

На черзі дуже модний на 2008 рік стиль - Сафарі - це стиль колонізаторів. Він був сформований в теплих країнах, і його основною рисою, яка відрізняє його від інших, є використання тільки світлих тонів одягу. Кольори обрані не даремно, а зумовлені жарким кліматом Сафарі. В одязі в стилі сафарі - стилі мандрівників, багато накладних кишень самих різних розмірів, куди засновники цього стилю ховали все необхідне в дорозі. Використовуються спідниці-шорти, або шорти типу бермуди, у сорочок часто є погони. Сумки великі, об'ємні, взуття - без каблука з натуральних матеріалів, часто - сандалії. Підходить такий стиль звичайно для подорожей, переїздів, екскурсій. Одяг з елементами стилю сафарі можна носити і в місті, в жарку погоду, в неофіційній обстановці.

Стиль одяг Кантрі

У кінці XIX століття в середовищі європейських переселенців на заході Америки сформувався новий стиль. У той час в Америку їхали не дуже щасливі люди, багато хто був не в ладах з законом, бідні, багато було ірландців, які відрізнялися бурхливі темпераментом. Ці люди потрапили з міст Англії в неосвоєні землі американського заходу, власниками яких були індіанці. Тому в стилі кантрі переплітаються елементи міської та сільської одягу, елементи європейської моди і індіанського національного костюма. Кольори, в основному, пастельні, не яскраві, кольору поношеного одягу, пилу доріг і червоного піску - відтінки коричневого, сірого, бежевого, охристого. З моделей часто присутній куртка широка куртка, спідниця-штани, одяг великої в'язки. Тканини - часто шотландка, твід - тканини англійського типу, товсті і теплі. Одяг поєднується із взуттям на низькому каблуці, можливо-с чобітками - козаками. Аксесуари використовують шкіряні, великі, в основному - ремені, шкіряні сумки в індійському стилі.

Одяг у стилі Вестерн

Відчуй на собі епоху Дикого Заходу, запас пороху, віскі і піщаного пилу. Сукня у стилі Вестерн - часто шкіряна, з бахромою - данина моді індіанців. Багато шкіряних ремінців скрізь, включно з аксесуарами для волосся - волосся прибирають у хвіст, перев'язаний шкіряним або замшевим шнурком. І у жінок і у чоловіків в ходу сорочки одного покрою-з відкладним коміром, малюнок - клітина. На сорочку надягають замшевий або шкіряний жилет з бахромою, на завершення - шийний хустинку. І у чоловіків і у жінок - джинси блакитного кольору, або (у жінок) спідниця з воланами - у стилі варьерте. Із взуття - чоботи з коричневої шкіри або високі широкі, або короткі з ремінцем навколо халяви.

Стиль одягу лісорубів

Існує невелика варіація стилю вестерн, яка представлена одягом у стилі лісорубів Америки. Сорочки у цього стилю джинсові, клітина присутня тільки в обробці кокетки і коміра, рукава з вилогами, кишені з клапанами.

Стиль одягу Гаучо

Одяг у стилі Гаучо - сучасне трактування і суміщення одягу в стилі вестерн і фольклорного стилю індіанців. Сукня у стилі Гаучо стала модною в 70-і роки 20 століття. Для цього стилю характерні елементи одягу скотарів американських прерій - пончо, часто розфарбовані і розшиті як в індіанців, капелюхи з широким полями, шийні хустки, шкіряні чоботи, широкі брюки часто з грубої тканини. Всі елементи одягу прикрашені клепками, замшевої бахромою, вишивкою та аплікацією.

Рустикальний стиль одягу

Є різновидом фольклорного стилю. Сукня у народному, сільському стилі, просте і грубе. Приклад - товста щільна довга вовняна спідниця, поверх неї широка сорочка, ще - кофта грубої в'язки.

[B] Екологічний стиль одягу [/ b]

Для одягу в екологічному стилі характерні природні, природні кольори - пісочний, глинистий, колір землі, колір каменю, листя. Тканини м'які, обов'язково натуральні, без малюнка або з неяскравим рослинним малюнком. Для шанувальників Грінпісу і не тільки такі плаття дуже навіть до речі.


Аватар користувача
Зареєстрований

Зараз більше іде стилі:ретро,транс,ретро-хаус!

 

Обговорення з цього питання

 

Це питання не обговорювалося

Цікаві питання в категорії Краса та стиль

Увійти

Задайте запитання, дайте відповідь, приєднайтеся, …

почати тут

Реклама

 

Ваш запит опрацьовується, зачекайте будь ласка.